Wydarzenia

Wszystkie

30 wydarzenia

Wybierz datę

Wypoczynek w nowym miejscu to nie tylko zwiedzanie zabytków czy spacer po popularnych szlakach. Wydarzenia w Kołobrzegu, takie jak koncerty i festiwale czy eventy dla najmłodszych, kuszą wszystkich gości bogatą ofertą. Sport i rekreacja to też niejedyne sposoby spędzania czasu na urlopie, o czym warto się przekonać, korzystając z bogatych możliwości kulturalnych, jakie organizowane są w naszym mieście. Sprawdź przygotowany kalendarz imprez i wybierz coś dla siebie, nieważne czy to będzie koncert, event dla najmłodszych, sport na świeżym powietrzu czy może inne wydarzenia.

Wybierz się na koncerty i festiwale

W naszym mieście są organizowane liczne koncerty i festiwale. Wielu znanych artystów odwiedza te okolice i zjawia się na lokalnej scenie, dlatego warto przed przyjazdem tutaj zapoznać się harmonogramem planowanych w tym okresie występów. Również festiwale są tutaj często przeprowadzane i w czasie sezonu można łatwo wziąć udział na przykład w slamie poetyckim czy innych tego typu spotkaniach.

Eventy dla najmłodszych nad morzem

Przygotowana została także oferta wydarzeń przeznaczona dla dzieci. Eventy dla najmłodszych często wiążą się ze sportem i rekreacją. W trakcie ich trwania pociechy zawsze objęte są profesjonalną opieką i mogą bezpiecznie odkrywać nieznane rejony, podczas gdy ich rodzice będą ładować baterie. Mecz piłki nożnej, zwiedzanie miasta, a może będą to jakieś ciekawe warsztaty? W ofercie imprez organizowanych dla dorosłych także znajdziesz takie, które łączą się z aktywną rekreacją. Wszystko zależy tylko do Twoich upodobań. Zapisz się na jedną z wyjątkowych imprez i zadbaj o to, by z urlopu przywieźć masę ciekawych wspomnień.

Wyjątkowe wydarzenia w Kołobrzegu dzieją się tuż obok Ciebie

Jak widać, oferta różnego rodzaju wydarzeń - festiwali, koncertów, eventów dla najmłodszych związanych ze sportem i rekreacją - jest niezwykle bogata. Nie da się korzystać z nich wszystkich w trakcie pobytu, dlatego warto wybrać te najbardziej interesujące i cieszyć się nimi w trakcie odpoczynku.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x