Serdecznie zapraszamy na wakacyjne spotkania z muzyką nie tylko klastyczną, wśród zieleni Parku Koncertów Porannych, w bezpośrednim sąsiedztwie Bindaża Grabowego.
W sobotę 06.07.2024 r. o godz. 11.00 wystąpi kwartet smyczkowy VIRTUOSO - muzyczne perpetuum mobile zbudowane na bogactwie doświadczeń, długoletniej współpracy, a przede wszystkim tożsamości temperamentów grających w nim muzyków. Celem VIRTUOSO jest dostarczać emocje na najwyższym poziomie artystycznym, nierzadko okraszone dużą dawką humoru. Zdając sobie sprawę, że przeciętność w sztuce jest rzeczą nie do wybaczenia, muzycy nieustanie doskonalą swój warsztat, biorąc udział w kursach mistrzowskich, czy też kontynuując naukę na studiach podyplomowych.
W programie pt.„Muzyczne podróże przez style i epoki” znajdzie się m.in. V taniec węgierski - J. Brahmsa, Walc Musetty z opery Cyganeria G. Pucciniego czy Habanera z opery Carmen G. Bizeta, ale także Libertango A. Piazzoli, Summertime G. Gershwina, What The wonderful world L. Armstronga oraz inne nie mniej znane i lubiane kompozycje.
wstęp wolny




