Pozostałe Pozostałe

Spotkanie przyrodnicze z Miłoszem Kowalewskim

  • Data rozpoczęcia:
    25 LISTOPADA 16:00
  • Data zakończenia:
    25 LISTOPADA 19:00

Zapraszamy na spotkanie przyrodnicze z Miłoszem Kowalewskim, które odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej dnia 25.11.2023 (sobota) o godzinie 16:00

To już 21. spotkanie w ramach cyklu „Z Wandą nie tylko wśród zwierząt”.

Gościem listopadowego spotkania „Gdzie nocują gęsi… i inne historie, od Solnego Bagna do Stawów w Głowaczewie" będzie kołobrzeżanin MIŁOSZ KOWALEWSKI. Z wykształcenia architekt, z zamiłowania żeglarz, ornitolog i fotograf. Posiada wieloletnie doświadczenie w fotografii przyrodniczej, ukierunkowanej na ptaki. Skrzydlatych bohaterów swoich wypraw ze szczególnym upodobaniem poszukuje w najbliższych okolicach Kołobrzegu.Uprawia etyczną fotografię ptaków - wszystkie jego zdjęcia powstają bowiem w warunkach terenowych i przedstawiają ptaki dzikie, żyjące na wolności.Miesiące pracy w terenie, tysiące ujęć z których wybiera najlepsze, zaowocowały licznymi nagrodami w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach fotografii przyrodniczej. Artysta jest autorem albumów fotograficznych, wystaw, kalendarzy, a jego prace zamieszczają najbardziej znane periodyki poświęcone przyrodzie i jej ochronie.

Prowadzenie: Monika Wanda Władzińska i Sylwia Kiljan-Rudowicz.

We współpracy z Zachodniopomorskim Towarzystwem Przyrodniczym, założyciel i opiekun ostoi ptaków pod Kołobrzegiem (Stawy Głowaczewo).

Wstęp bezpłatny.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x