Pozostałe Pozostałe

Marysia Czaplewska- spotkanie podróżnicze

  • Data rozpoczęcia:
    21 LISTOPADA 17:00
  • Data zakończenia:
    21 LISTOPADA 20:00

Zapraszamy na spotkanie podróżnicze z Marysią Czaplewską, które odbedzie się dnia 21.11.2023 (wtorek) o godzinie 17:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

"Z Koszalińskiej na Wylotową przez Atlantyk, czyli jak przebyliśmy 40 000 kilometrów autostopem i jachtostopem" - o swojej podróży przez Atlantyk opowie kołobrzeżanka MARYSIA CZAPLEWSKA, która autostopem i jachtostopem wraz z mężem odwiedziła 24 kraje na 3 kontynentach pokonując  łącznie 40 000 km. Podróż obejmowała Bałkany, Europę Zachodnią, Maderę, Wyspy Kanaryjskie, Wyspy Zielonego Przylądka, Karaiby, Amerykę Centralną i Amerykę Południową. Wyprawa trwała 9 miesięcy i w tym czasie tylko 5 razy skorzystali z płatnego noclegu. Nocowali m.in. na squocie migrantów w Atenach, na wzgórzu objawień w Medjugorie, u podnóża Machu Picchu czy w samym środku brazylijskiego rezerwatu. Ponadto przez kilka dni byli nielegalnymi imigrantami w Afryce, założyli hipisowską komunę w karaibskiej dżungli oraz podróżowali wspólnie z wenezuelskimi uchodźcami. 

Wstęp bezpłatny.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x