Pozostałe Pozostałe

Łydka Grubasa "Ęć się imię Twoje"

  • Data rozpoczęcia:
    5 LISTOPADA 20:00
  • Data zakończenia:
    5 LISTOPADA 23:00

Dzień doberek, kłania się Łydka Grubasa! Zapraszamy Cię niezwykle serdecznie 05.11.2023 roku o godzinie 20.00 na koncerty w ramach jesiennej trasy "ĘĆ się imię Twoje".

Okazją jest nasza najnowsza płyta zatytułowana "ĘĆ" nagrana razem ze wspaniałymi Gośćmi. I jest to trasa ciut inna niż dotychczasowe... Każdy koncert dla nas jest wyjątkowy i niepowtarzalny i - nie inaczej - zaskoczymy Cię po raz kolejny. Zagramy, oczywiście, kawałki z tejże płyty, zagramy największe hiciory. Chcemy też sięgnąć po parę utworów, które rzadziej pojawiały się na setlistach typu Dni Gminy. A które są nam bardzo bliskie z racji srogiego, ostrego charakteru. I... pojawią się też absolutne nowości zapowiadające całkiem nowy materiał!

Pociśniemy ze sceny pełnym pasmem, bez cenzury, bez kompromisów, z sercem i niewyparzonym jęzorem na dłoni. Rock and rollowo... Razem z nami w poszczególnych miastach młócą kapitalne supporty, zatem dawaj do nas! Drogi Widzu, Droga Widzko - Niech się Ęci Imię Twoje!

Rozkład jazdy:

  • 19:00 - otwarcie bram
  • 20:00 - Klangor
  • 21:00 - Łydka Grubasa
RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x