Pozostałe Pozostałe

LA BOMBE - gorący spektakl w gwiazdorskiej obsadzie

  • Data rozpoczęcia:
    26 LISTOPADA 16:00
  • Data zakończenia:
    26 LISTOPADA 21:00

Zapraszamy 26.11.2023 roku o godzinie 16.00 do Regionalnego Centrum Kultury na La Bombe spektakl w gwiazdorskiej obsadzie.

La Bombe to prawdziwie bombowa komedia: wspaniali aktorzy, piękna sceneria i kostiumy, francuska muzyka oraz sceny, które sprawią, że będziecie śmiać się do łez!

Caroline i Stéphane: Wyjeżdżają na Korsykę do swojego wakacyjnego domu zdeterminowani, by odpocząć i zakochać się w sobie ponownie po urodzeniu najmłodszego dziecka. To nie będzie łatwe! Caroline: jest w środku "poporodowej" depresji, rozwija irracjonalną zazdrość. Stephane: sfrustrowany psycholog, rozumie powagę sytuacji.

Wyprzedza sprawy, z troski o żonę zatrudnia opiekunkę dla dzieci na czas wakacji. Sam: opiekunka zwerbowana z Londynu do Bastii z całym bagażem: 1,80 m, obwód w pasie 60 cm, miseczka D, włosy spływające na plecy, seksowny akcent i... skrywany sekret. Alban: przyjaciel rodziny, zawzięty biegacz, którego właśnie porzuciła żona, krystalizuje wszystkie obawy Caroline. Atmosfera robi się gorąca, Stephane i Alban się gotują, a Caroline się przegrzewa... krótko mówiąc, to „Bomba" w każdym tego słowa znaczeniu!

Bilety do zakupienia https://www.kupbilecik.pl/imprezy/99465/Ko%C5%82obrzeg/LA+BOMBE/

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x