Pozostałe Pozostałe

Kabaret Czesuaf - Bez przesady!

  • Data rozpoczęcia:
    21 STYCZNIA 2024 20:00
  • Data zakończenia:
    21 STYCZNIA 2024 23:00

Zapraszamy 21.01.2024 roku o godzinie 20.00 na Kabaret Czesuaf, który odbędzie się w Regionalnym Centrum Kultury.

Kabaret Czesuaf rusza w Polskę. Poprzedni program „Skandal!" obejrzały tysiące widzów, mamy nadzieję, że nowe skecze znajdą jeszcze większe rzesze odbiorców.

Może nawet miliony? Bez przesady! Właśnie taki tytuł nosi nowy program Czesuafów. „Bez przesady!" to próba zmierzenia się z tym, co widzimy dookoła siebie.

Dlaczego wszystko wyolbrzymiamy? Polscy piłkarze przegrają mecz - „klęska", „tragedia". Iga Świątek wygra - „miazga", „pogrom". A powiedzmy sobie szczerze, najczęściej w Polsce jest po prostu średnio. Za to na pewno średni nie jest nowy program kabaretu Czesuaf, bowiem Olga, Tomek i Maciek dają z siebie na scenie wszystko, a nawet jeszcze więcej.

Recenzje widzów nie kłamią - program kabaretu Czesuaf to dwie godziny zabawy na najwyższym poziomie! To będzie naprawdę niezapomniany wieczór... Chyba że zagramy po południu, to wtedy niezapomniane popołudnie. I mówimy to bez przesady! Uwaga program, może zawierać wulgaryzmy!

Obsada:

  • Olga Łasak
  • Tomek Nowaczyk
  • Maciek Morze

 

Bilety do zakupienia na https://www.kupbilecik.pl/imprezy/100598/Ko%C5%82obrzeg/Kabaret+Czesuaf/

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x