Joga i Fitness Joga i Fitness

Milenium Klub Fitness

Jesteśmy małym klubem, który jest wielkim klubem. I nie ma w tym żadnej sprzeczności. Jesteśmy wielcy, bo kochamy to, co robimy i wkładamy w to całych siebie. Z ogromną przyjemnością dzielimy się z Tobą swoją pasją i wiedzą. Jesteśmy wielcy, bo chcemy działać skutecznie i trzymać jak najwyższy poziom usług. Szkolimy się, studiujemy, jesteśmy na bieżąco z tym, co dzieje się w świecie szeroko pojętego ruchu i zdrowia. Chcemy być wielcy dla Ciebie i stanowić ważną część Twojego życia.

Milenium Klub Fitness powstał w 2009 roku. Mamy jedną, przestronną i dobrze wyposażoną salę fitness. Codziennie masz do wyboru szeroki wachlarz zajęć wzmacniających, choreograficznych, aerobowych oraz prozdrowotnych. Prawie 30 godzin zajęć tygodniowo, kilkanaście rodzajów treningu, różne stopnie zaawansowania, wysoki poziom kadry instruktorskiej, to wszystko co u nas znajdziesz.

Pamiętaj, w naszym klubie nie jesteś sam. Codziennie witamy Cię uśmiechem i służymy pomocą, byś mógł rozpocząć przygodę z ruchem razem z nami. Gwarantujemy, że u nas poczujesz się jak w domu, a nasi trenerzy będą mieć dla Ciebie czas. Odwiedź nas, a przekonasz się, że bez względu na Twoją wcześniejszą aktywność fizyczną czy wiek i Ty możesz znaleźć coś dla siebie.

Milenium Klub Fitness to Twój klub i Twoje miejsce.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x