Pozostałe Pozostałe

Spektakl (komedia muzyczna) "Recepta na Szczęście czyli... Przychodzi baba do lekarza”

  • Data rozpoczęcia:
    15 KWIETNIA 19:00
  • Data zakończenia:
    15 KWIETNIA 22:00

Zapraszamy 15.04.2023 roku o godzinie 19.00 do Regionalnego Centrum Kultury na spektakl (komedia muzyczna) „Recepta na Szczęście czyli... Przychodzi baba do lekarza”.

„Recepta na Szczęście" czyli Przychodzi baba do lekarza to najlepsza i najbardziej wyczekiwana Muzyczna komedia romantyczna w teatrze w tym sezonie artystycznym - z muzyką na żywo!

Spektakl komediowy i koncert w jednym! Trzy pokolenia kobiet spotykają się w gabinecie lekarskim:

  • Kasia - szukająca miłości, która dopiero zaczyna swoje dorosłe życie w dużym mieście,
  • Kleo - zrozpaczona, porzucona przez męża - kobieta w średnim wieku,
  • Gina - seniorka, nie lubiąca samotności, która niedawno zapisała się do klubu „Dorosłych Singli" gdzie wybrano ją „Dziewczyną Roku".

Wszystkie Panie mają swoje potrzeby, marzenia o miłości i plany. Wszystkie traktują doktora bardziej jako psychologa czy powiernika ich myśli aniżeli lekarza. Doktor Kazimierz, znany jest z tego, że potrafi leczyć nie tylko ciało, ale i duszę i jest bardzo oddany swoim pacjentom. Pojawia się w gabinecie również tajemniczy pacjent country - man żyjący na wsi, kochający naturę i życie blisko niej. Spotkanie wszystkich bohaterów, zderzenie ich różnych światów wywołuje istną burzę w gabinecie Doktora i zmierza do nieoczekiwanego zakończenia. Podtytuł nawiązuje do historii polskiego dowcipu.

Mnóstwo zabawnych pomyłek, piosenki wykonywane na żywo i elementy tańca, gwarantują niezapomniany wieczór. Przez prawie 2 godziny będziecie Państwo świadkami narodzin wielkiej miłości, ale też… pierwszej kłótni kochanków...

Bilety do nabycia na kupbilecik.pl

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x