Pozostałe Pozostałe

Za Horyzontem - „Kamczatka - dziki świat, nad i pod powierzchnią wody"

  • Data rozpoczęcia:
    13 KWIETNIA 19:00
  • Data zakończenia:
    13 KWIETNIA 22:00

Zapraszamy 13.04.2023 roku o godzinie 19.00 do Regionalnego Centrum Kultury na spotkanie w ramach cyklu podróżniczego „Za horyzontem". Jarosław Gołembiewski: „Kamczatka - dziki świat, nad i pod powierzchnią wody".

„Kamczatka - dziki świat, nad i pod powierzchnią wody"

Jarosław Gołembiewski - stomatolog z duszą podróżnika, żeglarza i nurka. Fascynują mnie zakątki świata, gdzie mało jest ludzi, a dominuje przyroda. Zapraszam na prelekcję o fascynującej wyprawie na Kamczatkę - jedno z najbardziej dzikich i pięknych miejsc na świecie. Podczas prelekcji opowiem o wspaniałych krajobrazach, które udało mi się podziwiać, ale też o niebezpiecznych przygodach jakie miałem okazję przeżyć. Będzie to niezapomniane spotkanie z dziką przyrodą, której nie sposób doświadczyć w innym miejscu na ziemi. Podzielę się historiami ze spotkań z tamtejszymi niedźwiedziami. W dodatku opowiem o niecodziennym nurkowaniu z lwami morskimi. Dowiesz się również, jak wygląda życie na krańcu świata i jakie wyzwania stawia przed człowiekiem dzika i surowa natura Kamczatki. Zachęcam do zobaczenia zdjęć i filmów z tej wyprawy, a także wysłuchania niezwykłych historii o życiu na Kamczatce. Do zobaczenia na prelekcji!

Bilety: 12 zł (normalny), 10 zł (ulgowy / Karta Mieszkańca) do kupienia w kasie RCK oraz na kupbilecik.pl

 

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x