Pozostałe Pozostałe

Lazy Coast Games - !PLAY; - Showcase pracowni multimedialnej RCK

  • Data rozpoczęcia:
    10 LUTEGO 17:00
  • Data zakończenia:
    10 LUTEGO 19:00

Jeśli jesteś zapalonym graczem, interesujesz się kulturą gier wideo, bądź chciałbyś zobaczyć jak działa małe studio gier, to jest to event dla Ciebie.

Zapraszamy 10.02.2023 roku o godzinie 17.00 do Regionalnego Centrum Kultury.

Nazywamy się Lazy Coast Games, działamy jako pracownia multimedialna w regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu i od 3 lat zajmujemy się projektowanie gier komputerowych. Zapraszamy państwa na prezentacje naszych gier, tych skończonych „Pyxis” i „Derek”, jak i pokazy obecnie opracowywanych „T.U.X.” i „Galader”.

Spotkanie jest bezpłatne, będzie można zagrać w każdą grę na ekranie projekcyjnym. Z chęcią przyjmiemy wszystkie pomysły od was jako pierwszych graczy, oraz zorganizujemy turniej w grę DEREK (naszą wspaniałą produkcję do speed run-u).

Tutaj możecie ją pobrać za darmo, żeby poćwiczyć przed turniejem: https://lazycoastgames.itch.io/derek

Przyjdź z nami pograć, gwarantujemy świetną zabawę dla całej rodziny. Wydarzenie jest bezpłatne. Bezpłatne wejściówki do odebrania w kasie RCK.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x