Koncerty Koncerty

Poranne Koncerty Kameralne - Bindaż

  • Data rozpoczęcia:
    6 SIERPNIA 2022 11:00
  • Data zakończenia:
    6 SIERPNIA 2022 13:00

Zapraszamy 06.08.2022 roku o godzinie 11.00 na letnie Poranne Koncerty Kameralne ,,Jazz na ulicach - Jakub Olejnik Trio”, które odbędą się na Placu Koncertów Porannych przy Bindażu Grabowym.

Jakub Olejnik - Kontrabasista, gitarzysta basowy, muzyk sesyjny, absolwent wrocławskiej Akademii Muzycznej, na kierunkach: klasycznym (2002) oraz jazz (2008).Laureat konkursów m.in. Jazz nad Odrą, Jazz Juniors, Krokus Jazz Festiwal, Rura Live. Występował z takimi artystami jak Piotr Wojtasik, Piotr Baron, Henryk Miskiewicz, Krzysztof Kiljański, L.U.C. Występował w Polsce, Niemczech, Rosji, Francji, Holandii, Belgii, Czechach, Słowacji, Bułgarii. Koncertował na takich festiwalach jak Jazz Nad Odrą, Cologne Jazz Night, Jazz Bez, Green Town of Jazz, Era Jazzu czy Przystanek Woodstock. Współpracuje z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu, Teatrem Polskim we Wrocławiu, Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Prowadzi klasę kontrabasu i gitary basowej jako adiunkt w Katedrze Muzyki Jazzowej, na Wydziale Instrumentalnym w Akademii Muzycznej we Wrocławiu.

Wstęp bezpłatny.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x