Koncerty Koncerty

Rzepczyno Folk Band

  • Data rozpoczęcia:
    19 SIERPNIA 2022 19:00
  • Data zakończenia:
    19 SIERPNIA 2022 22:00

Zapraszamy 19.08.2022 roku o godzinie 19.00 do Regionalnego Centrum Kultury na koncert zespołu Rzepczyno Folk Band, który odbędzie się na scenie plenerowej RCK.

Folk - Rockowa formacja założona przez Pawła Tomaszewskiego i Bartosza Niedźwieckiego w 1996 roku.

Grąjca bardzo energetyczną muzykę opartą na ludowych melodiach polskich nizin i mocnych rockowych gitarach. W dorobku m.in. drugi album pt. „Rzepczyno" który był nominowany do nagrody Fryderyki 2006 (w kategori Najlepsza Płyta Etno / Folk).Rzepczyno od 1996 roku zagrało ponad 800 koncertów w Polsce, Hiszpani, Niemczech, Czechach, Danii, na Węgrzech. Były też zaproszenia na występy w Chinach i na Ukrainie. Rzepczyno wystąpiło 5 razy na Przystanku Woodstock, na scenie folkowej Festiwalu Piosenki Poskiej w Opolu.

Można było zobaczyć zespół w TVP1 w programie „Pytanie na śniadanie” w telewizji Polonia, VIVA TV, na finałach WOŚP w Studio TVP i pod Pałacem kultury. Zespół zdobył uzanie krytyków i fanów swoją twórczością i energetycznymi koncertami na niemal wszystkich folkowych festiwalach w Polsce.

Wstęp bezpłatny.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x