Pozostałe Pozostałe

TRIBUTE TO ABBA

  • Data rozpoczęcia:
    12 SIERPNIA 2022 20:00
  • Data zakończenia:
    12 SIERPNIA 2022 23:00

Zapraszamy 12.08.2022 roku o godzinie 20.00 na koncert zespołu TRIBUTE TO ABBA, które odbędzie się w Amfiteatrze.

TRIBUTE TO ABBA - to niesamowite Show artystów, słynącego z wielkich hitów scenicznych Teatru Variete Muza z Koszalina. Prawdziwa rewia musicalowa z tancerzami i muzyką „na żywo" pod batutą słynnego dyrygenta Royal Orkiestry - Jarosława Barowa.

Zorganizowane z ogromnym rozmachem widowisko, przeniesie nas na deskach kołobrzeskiego Amfiteatru do lat 70' i wielkiego triumfu szwedzkiego kwartetu ABBA na Eurowizji.

Następnie przebrniemy z największymi hitami przez wszystkie lata świetności tego kultowego zespołu!

Przez niemal dwie godziny usłyszymy między innymi takie przeboje jak: Waterloo, SOS, Mamma Mia, Dancing Queen, Money Money Money, Fernando, Take a chance on me, Voulez-Vous, The Winner Takes It All, Gimme,Gimme,Gimme, Chiquitita, I Have A Dream, Lay All Your Love On Me, I Do,I Do,I Do, Our Last Summer, Super Trouper czy Knowing Me Knowing You.

Artyści wcielający się w rolę szwedzkich gwiazd, nie tylko swoją aparycją do złudzenia przypominają Anni-Frid Lyngstad, Benny'ego Anderssona, Björna Ulvaeusa i Agnethę Fältskog, ale i brzmią jak oryginalni wokaliści ABBY!!!

Właśnie z tego względu, nawet najwięksi sceptycy są oczarowani końcowym efektem ich występu!

Spektakl ten starszym słuchaczom odświeży wspomnienia z czasów ich młodości, szkolnych dyskotek, zaś tym młodszym przybliży twórczość prawdziwej legendy muzyki jakim była niewątpliwie ABBA.

Sam koncert będzie swoistym hołdem tej fenomenalnej.

Bilety do zakupienia w kasie Amfiteatru oraz na www.kupbilecik.pl.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x