Pozostałe Pozostałe

Sea of Art. „Festiwal Artystów Ulicy" - spektakl „Dywidenda"

  • Data rozpoczęcia:
    15 LIPCA 22:00
  • Data zakończenia:
    15 LIPCA 23:00

Zapraszamy 15.07.2022 roku o godzinie 22.00 na Sea of Art. „Festiwal Artystów Ulicy" - spektakl „Dywidenda", który odbędzie się na Skwerze Pionierów.
To teatralna odpowiedź na wstrząsający światem kryzys ekonomiczny. Kryzys, którego geneza tkwi w ekonomii wirtualnej, gdzie obraz świata zamknięty został w wykresach i wzorach matematycznych, giełdowych ekranach, a sposoby obrotu pieniądza bardziej przypominają zasady gry hazardowej niż biznesu. Akcja „Dywidendy" toczyła się na największej w Polsce grze planszowej. Podejrzane interesy światowych funduszy i korporacji, ludzkie ambicje i chciwość - to świat, w którym bohaterom-graczom przyszło toczyć walkę o zwycięstwo. Zasady z zasady nie obowiązują liczy się szybkość, spryt, przedsiębiorczość, zdolność do poświęceń. Ciosy poniżej pasa dozwolone. Im więcej walki tym więcej zysku.

Wstęp bezpłatny.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x