Pozostałe Pozostałe

Kołobrzeg Anchor Cup

  • Data rozpoczęcia:
    14 MAJA 08:00
  • Data zakończenia:
    15 MAJA 18:00

Zapraszamy od 14 do 15 maja 2022 roku na zawody sportowe, które odbędą się na 10 boiskach kompleksu sportowego MOSIR oraz na Stadionie Lekkoatletycznym im. Michała Barty.

Turniej przewidziany jest dla 6 kategorii wiekowych: U9, U10, U11, U12, U13, U15. Impreza planowana jest dla około 60 drużyn z kilku krajów Europy. Przyjadą takie zespoły, jak Ruch Lwów, Chornomorec Odessa, Akademia Piłkarska Pogoń Szczecin, Akademia Piłkarka Śląsk Wrocław i wiele innych. Współorganizatorem turnieju jest Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg. Zawody będą prowadzone zgodnie z unifikacjami Polskiego Związku Piłki Nożnej i przez arbitrów wyznaczonych przez Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej. Całość turnieju uwieczni widowiskowa ceremonia przywitania w piątek 13 maja 2022 o godzinie 19:30. W programie poza częścią oficjalną znajdą się liczne efektowne pokazy artystyczne oraz mecz piłkarski pomiędzy drużyną zaproszonych gości, a reprezentacją złożoną z trenerów uczestniczących w turnieju.

Więcej informacji na temat turnieju można znaleźć na stronie organizatora: https://aroundthesport.eu/ oraz na fanpage-u turnieju.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x