Pozostałe Pozostałe

Igor Kwiatkowski w programie „Tylko śmiech nas ocali"

  • Data rozpoczęcia:
    4 SIERPNIA 20:00
  • Data zakończenia:
    4 SIERPNIA 23:00

Zapraszamy 4 sierpnia 2022 o godzinie 20.00 na kabaret Igora Kwiatkowskiego z programem „Tylko śmiech nas ocali", który odbędzie się w kołobrzeskim Amfiteatrze na ulicy Fredry 1.

„Świat kradnie polskie piosenki", „Koniec Netflixa", „Kąpiel tylko raz w tygodniu", „Kobiety odnoszą liczne obrażenia" - to kilka z tematów, z którymi zmierzy się Igor Kwiatkowski w swoim premierowym programie pt. „Tylko śmiech nas ocali".

To spektakl pełen zdziwienia nad światem, zaskoczenia codziennością, zdumienia, którego doświadczamy, obserwując rzeczywistość. Igor pokaże Wam, że tu i teraz można spotkać wiele uśmiechu. Zobaczycie, że choć życie bywa trudne, to śmiech może nas ocalić. Talent i oryginalny styl to sceniczna wizytówka Igora Kwiatkowskiego, a spotkanie go na żywo nie może równać się z żadnym innym kabaretowym doświadczeniem.

 Bilety do zakupienia na: https://www.kupbilecik.pl/

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x