Pozostałe Pozostałe

Jarmark Bożonarodzeniowy

  • Data rozpoczęcia:
    6 GRUDNIA
  • Data zakończenia:
    23 GRUDNIA

Trwają przygotowania do tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego, organizowanego przez Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta .

Jarmark odbędzie się w dniach 06-23 grudnia 2021 r., w formule znanej Państwu z poprzednich lat, uwzględniając obostrzenia związane z COVID-19. W związku z pracami remontowymi trwającymi na Placu Ratuszowym, tegoroczny Jarmark zorganizowany zostanie na Skwerze Pionierów.

Zapraszamy do współpracy Wystawców oferujących wysokiej jakości produkty zarówno artystyczne i rękodzielnicze związane ze świętami, jak również lokalne wyroby spożywcze, które wpiszą się w świąteczny charakter wydarzenia.

Do Państwa dyspozycji oddajemy odpłatnie 24 drewniane domki oraz 6 stanowisk handlowych typu „paśnik”. Koszt wynajmu domku na czas trwania Jarmarku to 2500,00 zł brutto, natomiast koszt wynajmu stanowiska typu „paśnik” to 150 zł brutto za dzień.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie wypełnianego Formularza zgłoszeniowego na adres promocja@rck.kolobrzeg.eu. Formularz możecie Państwo pobrać ze strony www.kolobrzeg.eu/informacje-dla-wystawcow-jarmark.

Wszystkich wystawców zachęcamy do śledzenia bieżących informacji na stronie www.kolobrzeg.eu/jarmark-bozonarodzeniowy gdzie znajdują się szczegółowe informacje na temat wydarzenia.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x