Pozostałe Pozostałe

Kołobrzeg Löwe MobilePhotoTrip 2021 MPT6

  • Data rozpoczęcia:
    DZISIAJ 09:00
  • Data zakończenia:
    DZISIAJ 13:00

Zapraszamy 16.10.2021 r. o godzinie 9.00 na Dworzec główny PKP na cykl spotkań fanów fotografii mobilnej. Kolejny sezon fotograficznych spotkań przed nami, tym razem zapraszamy do Kołobrzegu Grupa fotografów z całej Polski pokaże Chorzów na zdęciach, wykonanych za pomocą urządzeń mobilnych (telefonów lub tabletów).

Aktualnie realizowany cykl spotkań Mobile Photo Trip to szósta edycja akcji, organizowanych przez Stowarzyszenie od 2015 roku. Spotkania cieszą się coraz większą popularnością, a na pojedynczych wyjazdach bywa nawet 30-40 osób z całego kraju. W 2021 roku tripowicze odwiedzili 4 miasta: Elbląg, Legnicę, Sanok i Chorzów, teraz przyszedł czas na północną Polskę. Sezon rozpoczął się wrześniowym spotkaniem we Wrocławiu, przed nami drugie miasto 6 sezonu - LÖWE Mobile Photo Trip 6 Kołobrzeg 16-17.10.2021. Wydarzenie odbywa się pod patronatem i wsparciem Prezydent Miasta Kołobrzeg Pani Anny Mieczkowskiej. Na uczestników czeka weekend pełen wrażeń.

Jak wziąć udział w Mobile Photo Trip?

Za każdym razem obowiązują zapisy. Aby zapisać się na trip i śledzić kulisy spotkań wystarczy zaglądać na strony na Facebooku i Instagramie tj.: facebook/MobilePhotoTrip instagram/mobilephototrip

Zapisy trwają do czwartku 14 października, aby zostać uczestnikiem wydarzenia należy się zarejestrować: https://app.evenea.pl/event/mpt6kolobrzeg2021/

W sobotę 16 października uczestnicy przedsięwzięcia będą spacerować ulicami miasta, odwiedzą między innymi wieżę widokową w Bazylice Mniejszej, Urząd Miasta, Galerię Sztuki Współczesnej, Wenecję kołobrzeską, Port Jachtowy oraz molo. W planie jest także dzielnica uzdrowiskowa, Falochron wschodni,. W roli gospodarza oprowadzającego po mieście wystąpi Jerzy Gregorowicz (IG: @jurasty) – który zna Kołobrzeg lepiej niż własną kieszeń. W niedzielę natomiast grupa fotografów weźmie na warsztat teren poru rybackiego, plażę zachodnią oraz dawne koszary. Podczas spaceru powstaną setki zdjęć, które będzie można zobaczyć w mediach społecznościowych pod hasztagiem #mtp6_kolobrzeg.

Mobile Photo Trip to cykl comiesięcznych spotkań fanów fotografii mobilnej, tj. wykonywanej za pomocą aparatu fotograficznego w telefonie komórkowym. Co miesiąc grupa fotografów z całej Polski odwiedza inne miasto, gdzie wraz z gospodarzem (lokalny fan fotografii mobilnej) poznaje jego zakamarki. Podczas oprowadzania po mieście powstaje kilkaset zdjęć prezentujących codzienny tryb życia miasta, jego zabudowę, architekturę, mieszkańców i lokalny koloryt. Cały cykl spotkań trwa od września do czerwca i obejmuje 9 miast.

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/MobilePhotoTrip/ 

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x