Koncerty Koncerty

Koncert Arka Kłusowskiego

  • Data rozpoczęcia:
    DZISIAJ 19:00
  • Data zakończenia:
    DZISIAJ 22:00

Zapraszamy 16 października 2021 roku o godzinie 19.00 na koncert Arka Kłusowskiego, który odbędzie się na sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury.

„Muzyka jest moją misją" - mówi Arek Kłusowski, znakomity kompozytor, tekściarz, laureat wielu prestiżowych nagród w Polsce i za granicą. Nazywany jest najbardziej obiecującym wokalistą wśród młodych debiutantów.

Karierę w muzycznym show biznesie rozpoczął w talent show i został finalistą „The Voice of Poland". Mimo młodego wieku w jego dorobku znajduje się ponad 500 koncertów, również z bardzo znanymi artystami jak Lady Pank czy Dżem. Od kilku lat występuje w spektaklu "Cohen - Nohavica" w reżyserii Mariana Opanii w Teatrze Buffo.

Ma na swoim koncie współpracę m.in z Jennifer Batten (gitarzystką Micheala Jacksona), która zaprosiła go na swoją trasę koncertową oraz Jackiem Moorem (synem Garego Moora), z którym tworzą muzyczny projekt A.M.G.

Napisane i skomponowane przez niego piosenki to nieszablonowe spojrzenie na dźwięki. Zachwycają muzyką i świetnymi tekstami. Jego talent literacki doceniają także inni artyści.

Arek Kłusowski pisze teksty dla wielu gwiazd polskiej sceny muzycznej, m.in. Ewy Farnej, Mateusza Ziółko, Tabba, Zouzy, Sound and Grace. Jego utwory gościły również w serialu „Druga Szansa" TVN.

„Nie lubi robić rzeczy, których nie czuje, bądź nie widzi w nich sensu. Nie lubi pisać o niczym" i mówi - „To dla mnie zwycięstwo, że mogę pisać utwory dla siebie i innych".

Arek Kłusowski to wyjątkowość w każdym calu. Artysta powraca ze swoim autorskim materiałem. Na płycie usłyszymy 14 utworów, do których tekst i muzykę napisał we współpracy m.in. z Michałem Kushem, Darią Zawiałow, Michałem Wasilewskim, Maciejem Sawochem, Marcinem Kuczewskim, Arkadiuszem Koperą.

Bilety: 40 zł (normalny i w dniu koncertu), 35 zł (ulgowy/Karta Mieszkańca).

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x