Pozostałe Pozostałe

Stand-up Kołobrzeg - Michał Kutek

  • Data rozpoczęcia:
    21 PAźDZIERNIKA 20:00
  • Data zakończenia:
    21 PAźDZIERNIKA 23:00

Zapraszamy 21 października o godzinie 20.00 na wieczór stand-up comedy w Kołobrzegu, który odbędzie się w Klubie Muzycznym Centrala.

Z programem „Do skutku" wystąpi Michał Kutek.

Michał prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Cały czas szuka, głównie siebie na scenie. Człowiek o prawniczej przeszłości i raczej bez jakiejś jaskrawej przyszłości. Funkcjonujący w oparach delikatnego rozczarowania sobą i światem bardzo krytycznie podchodzi do wszystkiego co go spotyka i otacza. W komedii Michała dostrzeżecie, że on nad każdym tematem, o jakim pisze, się pochyla, zagłębia w niego, żeby żart sięgnął do możliwie jak największej liczby synaps, pobudzając przy tym słuchacza. Mistrz rozmów z publicznością - jako pierwszy komik w Polsce udostępnił nagranie składające się jedynie z dialogu pomiędzy nim a fanami, pt. „Luźna gaducha". Na Youtube dostępne są także jego programy, „Kryzys wieku młodego" i „Nowe rozdanie" oraz „Już dobrze".

Bilety: https://standupbilety.pl/event/1662_koobrzeg-micha-kutek-support

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x