Koncerty Koncerty

Koncert - Gdybym był bogaty

  • Data rozpoczęcia:
    8 SIERPNIA 20:00
  • Data zakończenia:
    8 SIERPNIA 23:00

Serdecznie zapraszamy 8 sierpnia 2021 roku o godzinie 20.30 do Amfiteatru na wyjątkowy koncert Teatru Muzycznego w Poznaniu, podczas którego usłyszymy piosenki pochodzące z jednego z najsłynniejszych broadwayowskich musicali Skrzypek na dachu oraz niezapomniane piosenki ze spektaklu Nie ma jak lata 20., lata 30.

Koncert rozpocznie się od wizyty w Anatewce. Aktorzy, zespół taneczny i orkiestra Teatru zaprezentują utwory z uwielbianego na całym świecie Skrzypka na dachu - „Gdybym był bogaczem", „Modlitwa szabasowa", „Cud nad cudy" czy „Iść tam gdzie wzywa los". W drugiej części Teatr Muzyczny w Poznaniu zabierze nas w podróż w czasie za sprawą wiecznie żywych przebojów w specjalnych aranżacjach, dzięki którym przeniesiemy się do czasów przedwojennej Polski. Usłyszymy między innymi „Umówiłem się z nią na dziewiątą", „Ach, jak przyjemnie", „Miłość Ci wszystko wybaczy" czy „Ach, te baby". Teksty, muzyka, kostiumy - wszystko przygotowane będzie tak, by móc w pełni przenieść się w tamte wspaniałe lata... Wszystkie utwory połączone w jedną przekrojową całość zapewnią barwne, roztańczone i pełne muzycznych przebojów widowisko.

 

 

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x