Pozostałe Pozostałe

DKF Sztorm „Niepamięć”

  • Data rozpoczęcia:
    16 CZERWCA 19:00
  • Data zakończenia:
    16 CZERWCA 22:00

Zapraszamy 16 czerwca 2021 roku o godzinie 19.00 do Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta na DKF Sztorm film „Niepamięć”, reż. Christos Nikou.

Współczesna i jednocześnie umieszczona poza czasem opowieść, która przenosi nas do Grecji, gdzie panuje epidemia amnezji. Aris, mieszkaniec Aten, trafia na oddział dla osób z zaburzeniami pamięci. Po dłuższym czasie spędzonym w szpitalu okazuje się, że nikt go nie szuka i nie da się ustalić jego personaliów. Takim jak on daje się szansę - mogą stworzyć sobie nową tożsamość i nowe wspomnienia. Nikt jednak nie wie, że Aris skrywa w sobie wielką tajemnicę. Pokazywana na festiwalu w Wenecji „Niepamięć" łączy w sobie absurdalny humor rodem z filmów Jorgosa Lantimosa („Zabicie świętego jelenia", „Faworyta") i melancholię znaną z dzieł Charliego Kaufmana („Być jak John Malkovich", „Anomalisa").

Bilety: 12 zł normalny, 10 zł ulgowy/Karta Mieszkańca do nabycia w kasie RCK oraz na kupbilecik.pl.

 

 

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x