Pozostałe

Młodzi kołobrzeżanie o Zjednoczonej Europie - konkurs

  • Data rozpoczęcia:
    17 MAJA 12:00
  • Data zakończenia:
    17 MAJA 14:00

Młodzi kołobrzeżanie o Zjednoczonej Europie.

Czym jest Europa dla najmłodszych kołobrzeżan? Na to pytanie odpowiedzieć ma konkurs p.t.: „Młodzi kołobrzeżanie o Zjednoczonej Europie” ogłoszony przez Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Zbigniewa Herberta. Do wspólnej zabawy z okazji obchodzonego 9 maja Dnia Europy zapraszamy kołobrzeskie dzieci oraz młodzież.

By wziąć udział w projekcie należy przesłać na adres e-mail: animacja@rck.kolobrzeg.eu, krótki, nieprzekraczający 2 min film, w którym uczestnicy udzielą odpowiedzi na pytanie: „Czym jest Europa?”. Konkurs rozgrywany będzie w trzech kategoriach wiekowych: pierwsza to dzieci w wieku przedszkolnym, druga – uczniowie klas od I do III szkół podstawowych, trzecia – otwarta, czyli od klasy IV szkoły podstawowej wzwyż. Odpowiedzi udzielać można jako grupa: przedszkolna, szkolna (klasa), rówieśnicza albo rodzinna lub indywidualnie.

Wszystkie nadesłane filmy, połączone ze sobą, zostaną opublikowane na kanale YouTube oraz w mediach społecznościowych Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Zbigniewa Herberta. Na autorów najciekawszych albo najbardziej oryginalnych odpowiedzi czekają atrakcyjne nagrody, w tym bezpłatne wejściówki na spektakle organizowane przez RCK.

Na przesyłanie nagrań czekamy do poniedziałku, 17.05.2021 r. godz. 12.00. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w samo południe, w piątek, 21.05.2021 r.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x