Dla najmłodszych

Poranki Młodego Widza spektakl online „Gniewko i Lubinka w krainie liter"

  • Data rozpoczęcia:
    9 MAJA 11:00
  • Data zakończenia:
    9 MAJA 14:00

Zapraszamy do Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta na spektakl online w ramach Poranków Młodego Widza. 9 maja 2021 roku o godzinie 11.00, spektakl „Gniewko i Lubinka w krainie liter". Spektakl w wykonaniu Teatru im. J. Osterwy w Gorzowie Wlkp.

Spektakl do obejrzenia na wirtualnej scenie: youtube.pl https://www.youtube.com/channel/UCoGNnBfD1vNqxmPsB5M-VUw i na facebook.com/rck.kolobrzeg.eu w godzinach 11.00-16.00.

Opis spektaklu:

Para dobrze już znanych dzieciom przyjaciół, czyli Gniewko i Lubinka, tym razem wyrusza w pełną przygód, pasjonującą podróż do krainy liter - Abecadlikowa. Poznając alfabet, uczą się świata i mają przy tym dużo dobrej zabawy. Kto by pomyślał, że kreski i kółka mogą łączyć się w litery, a litery - w słowa? A dzięki słowom… o tym już trzeba się samemu przekonać, tak jak Gniewko i Lubinka, którzy odkrywają, że każda literka kryje w sobie coś magicznego - trzeba tylko chcieć się z nimi zaprzyjaźnić. Wypełniony piosenkami i dużą dawką humoru spektakl edukacyjny, podczas którego mali widzowie bawią się i uczą razem z bohaterami bajki.

autor: Iwona Kusiak.

muzyka: Marcin Nagnajewicz.

realizacja: Karolina Miłkowska-Prorok i Kamila Pietrzak-Polakiewicz.

Bajka dla dzieci od 3. roku życia.

 

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x