Pozostałe Pozostałe

Spotkanie autorskie z Hanią.Es

  • Data rozpoczęcia:
    23 LUTEGO 18:00
  • Data zakończenia:
    23 LUTEGO 21:00

23 lutego obchodzimy Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Z tej okazji zapraszamy serdecznie do udziału w spotkaniu autorskim z  Hanią.Es na temat jej najnowszej książki „W głowie się poprzewracało”, a także na temat zdrowia psychicznego, terapii, antydepresantów, krzywdzących stereotypów.

Hania Sywula – pasjonuje się psychologią, wkrótce będzie absolwentką tego kierunku na Uniwersytecie Warszawskim. Jest promotorką zdrowia psychicznego i popularyzatorką wiedzy o umyśle, twórczynią psychologicznego kanału Hania Es, a także autorką książki „W głowie się poprzewracało”, która pomogła już ponad 6 tysiącom osób zadbać o swoje zdrowie psychiczne. Współprowadzi (wraz z Weroniką Billie Sparrow Szymańską) społeczno-rozrywkowy kanał „5 MINUT”. 

Spotkanie odbędzie się na fanpage Miejskiej Bibloteki Publicznej w Kołobrzegu https://www.facebook.com/biblioteka.kolobrzeg

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x