Dla najmłodszych Dla najmłodszych

Spektakl „Niesamowite przygody niesamowitych skarpetek"

  • Data rozpoczęcia:
    28 LUTEGO 12:00
  • Data zakończenia:
    28 LUTEGO 15:00

Zapraszamy na Poranki Młodego Widza: spektakl „Niesamowite przygody niesamowitych skarpetek" w wykonaniu Teatru Lalki „Tęcza" ze Słupska, dnia  28.02.2021(niedziela), godz.12.00, sala widowiskowa RCK. Historie pięciu niedopasowanych skarpetek, które poszukują własnej drogi… I - mając dosyć nudnego życia na stopie - postanawiają same odnaleźć swoje przeznaczenie. Odwracają swoje życie do góry nogami. Wybierając nieznane, wyruszają w podróż, tak aby móc jak w piosence Franka Sinatry, iść własną drogą. „Niesamowite przygody niesamowitych skarpetek” - to spektakl oparty na bestselerowej książce Justyny Bednarek zatytułowanej „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)”. Historia zagubionych pojedynczych skarpetek robiących kariery w początkowo nieprzyjaznym świecie zwyciężyła w konkursie na najlepszą książkę dziecięcą „Przecinek i Kropka” w 2015 roku.

Spektakl dla dzieci od lat 5.

Bilety: 12 zł (normalne), 10 zł (ulgowe/Karta Mieszkańca) do nabycia w kasie Regionalnego Centrum Kultury, tel. 94 35 249 49 w. 49.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x