Szlak rowerowy R-10

O trasie

łatwy

29.4 km

Międzynarodowy szlak rowerowy biegnącego wokół Morza Bałtyckiego należący do sieci szlaków EuroVelo, nazywany również Nadmorskim Szlakiem Hanzeatyckim. Podczas wyprawy tym szlakiem można poznać kulturę i przyrodę 9 krajów nadbałtyckich oraz niesamowity urok oraz atmosferę miast i miasteczek nadmorskich. Obejmuje trasę o długości 7980 km EuroVelo10 w Polsce oznaczony jest jako Szlak Rowerowy R-10 i przebiega przez tereny województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Mamy to szczęście, iż przez Kołobrzeg również przebiega fragment tej trasy. 

Przebieg szlaku: przyjazd z kierunku Dźwirzyna, ul. Arciszewskiego, ul. Wiosenna, ul. Bałtycka, ul. Solna, ul. Spacerowa, ul. Mickiewicza, ul. Rodziewiczówny, alejki Parku im. Stefana Żeromskiego, ul. Sułkowskiego, ścieżka rowerowa w kierunku Podczela i Ustronia Morskiego.

Zdjęcia

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x