Koncerty Koncerty

Kołobrzeska Orkiestra Zdrojowa - W ŚWIĄTECZNYM KLIMACIE

  • Data rozpoczęcia:
    17 GRUDNIA 2022 18:00
  • Data zakończenia:
    17 GRUDNIA 2022 21:00

Zapraszamy 17.12.2022 o godzinie 18.00 do Regionalnego Centrum Kultury na koncert specjalny Kołobrzeskiej Orkiestry Zdrojowej „W świątecznym klimacie", który odbędzie się na sali widowiskowej RCK.

Od pierwszych dni grudnia, czy tego chcemy czy nie, w sklepach brzmią piosenki przywołujące nadchodzące wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia, wyjątkowy czas w roku. Również Regionalne Centrum Kultury przygotowało dla Kołobrzeżan koncert „W świątecznym klimacie”, który zamiast rozproszyć nas podczas świątecznych zakupów, będzie raczej okazją do wytchnienia i relaksu w przedświątecznych przygotowaniach.

Kołobrzeska Orkiestra Zdrojowa przeboje o tej tematyce wykonuje nieczęsto, tym bardziej zapraszamy na koncert. Dyrygował będzie Jacek Kujawski, autor aranżacji utworów, które znajdą się w programie. U boku orkiestry usłyszymy kwartet smyczkowy, ten sam, który publiczność oklaskiwała latem podczas koncertów Kołobrzeskiej Orkiestry Zdrojowej na naszej scenie plenerowej.

Bilety do nabycia w kasie RCK, w cenie 35 zł (normalne i w dniu koncertu), 30 zł (ulgowe/Karta Mieszkańca).

Zapraszamy!

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x