Pozostałe

E-booki Legimi – cała biblioteka w zasięgu ręki!

 • Data rozpoczęcia:
  1 MARCA
 • Data zakończenia:
  31 MARCA

Od 1 marca 2021 Czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kołobrzegu mogą otrzymać darmowy dostęp do ponad 60 tysięcy tytułów książek, w bogato zaopatrzonej, wirtualnej bibliotece Legimi.

Wystarczy smartfon, tablet lub czytnik (z systemem Android), aby w nowej elektronicznej formule korzystać z książkowych nowości (m.in. kryminałów, romansów, powieści obyczajowych, fantastyki). Ulubiona lektura w każdym miejscu i w każdej chwili!

Dlaczego warto? Bo wiele nowości wydawniczych trafia na e-półkę szybciej niż na półkę biblioteczną. Jeśli więc nie chcesz czekać, pobierz ten tytuł poprzez Legimi.

Zapraszamy, tytułów wciąż przybywa!

Jak to zrobić?

 1. Możliwość wypożyczania w ramach Legimi mają wyłącznie Czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kołobrzegu posiadający aktualną kartę biblioteczną.
 2. Okazać swoją kartę i odebrać w Bibliotece kod dostępu (Czytelnia Czasopism; ul. Frankowskiego 3).
 3. Wejść na stronę https://www.legimi.pl/zachodniopomorskie/, wpisać unikatowy kod otrzymany w Bibliotece.
 4. Założyć bezpłatne konto.
 5. Pobrać bezpłatną aplikację Legimi.
 6. Zalogować się do aplikacji i czytać e-booki bez ograniczeń.
 7. Kod jest aktywny przez miesiąc, licząc od daty zalogowania. Potem należy pobrać w czytelni czasopism kod dostępu na kolejny miesiąc i aktywować poprzez stronę https://www.legimi.pl/zachodniopomorskie/

Uwaga! Pobrany przez Czytelnika kod musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany. Liczba dostępnych kodów jest ograniczona. Prosimy o rozwagę, bowiem niewykorzystane kody wygasają i blokują innym możliwość korzystania z Legimi.

Wszystkie bez wyjątku e-książki dostępne w abonamencie bibliotecznym, czytać można na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku (z systemem Android). Korzystać można z dwóch wybranych urządzeń (np. tablet i smartfon). Oczywiście - wszystko za darmo. Warunkiem jest posiadanie ważnej karty bibliotecznej.

Po pobraniu książki na urządzenie, nie jest konieczne podłączenie do Internetu, aby ją czytać, natomiast należy co jakiś czas synchronizować usługę - połączyć się na urządzeniu z serwisem Legimi (wymagane jest połączenie z Internetem) w celu uaktualnienia danych pobranych publikacji.

Wszelkie pytania w sprawach technicznych należy kierować na adres: support@legimi.pl

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x