Turystyka morska

Pasja Kajakowa

 

Przygoda kajakiem pisana to dla wielu pasja, która obfituje w niezapomniane widoki, sporą dawkę dobrych wrażeń i poczucie prawdziwej wolności. Spływy kajakowe pozwalają odkryć samego siebie i zaczerpnąć wszelkich dobrodziejstw płynących z samej natury. Pozwalają one oddalić się od codzienności, sięgnąć po ukryte zapasy swoich sił witalnych i spędzić aktywnie czas czując się jak prawdziwy zdobywca. Parsęta to niekwestionowana królowa Przymorza, która zaskakuje swoją bajeczną różnorodnością. Miejscami spokojna, w innych miejscach przypomina górską rzekę o dużej dynamice.

Rzeka wypływa z okolic wsi Parsęcko, leżącej w gminie Szczecinek i biegnie wprost do ujścia Bałtyku w Kołobrzegu. Ze względu na swój osobliwy i niespotykany charakter rzeka jest idealnym miejscem na spływ kajakowy zarówno dla początkujących, średniozaawansowanych, jak i wprawionych kajakarzy. Jej dogodne położenie sprawia, że z jej dobrodziejstw mogą korzystać mieszkańcy województwa   zachodniopomorskiego . Co istotne, spływy kajakowe Parsęta proponuje przez cały rok. Ciepłe lato, budząca się do życia wiosna, malownicza jesień i skuta mrozem zima to odmienne wrażenia i niezmiennie czarodziejski klimat kajakarskiej wyprawy.
Pasja Kajakowa zaprasza na spływy kajakowe, podczas których oprócz doskonałej zabawy uczestnicy otrzymują pełen profesjonalizm organizatorów. Gwarancja najnowoczesnego sprzętu - dwuosobowe kajaki Perception VISTA oraz DAG PRO TOUR wraz z osprzętem tj. kapoki i wiosła. 

Cennik:

kajak dwuosobowy- 50 zł/dzień

Kajak jednoosobowy- 40 zł/dzień  

Kanu 3-4 0sobowe- 60zł/dzień

Jakie rzeki? 

http://kajakiparseta.pl/rzekipomorza/

 

Kajaki z dziećmi:

http://kajakiparseta.pl/kajaki-z-dziecmi-rzeka-parseta/

 

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x